باران در کندوان و ترافیک در آزادراه قزوین-تهران، محور هراز از ساعت 21 امشب مسدود می شود

به گزارش مجله اندیشه، مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز محدوده تونل زیار باغ از امروز تا سوم شهریور 99 از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد به دلیل بهسازی سیستم روشنایی و تهویه تونل در کیلومتر 95 مسدود است و تردد از محورهای فیروزکوه و کندوان انجام می شود.

باران در کندوان و ترافیک در آزادراه قزوین-تهران، محور هراز از ساعت 21 امشب مسدود می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک در محور شهریار-تهران و آزادراه قزوین-کرج-تهران

وی اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین حدفاصل شهرک خاتم تا گرمدره، از بروز ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران در برخی از مقاطع خبر داد.

باران در هراز، فیروزکوه و کندوان

محرابی نیا با اشاره به بارش باران در محور هراز، گفت: در محورهای کندوان و فیروزکوه بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بارش باران در برخی از محورهای استان های مازندران ،گیلان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی خبر داد.

محور هراز از ساعت 21 امشب مسدود است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز محدوده تونل زیار باغ در استان مازندران از امروز دوم شهریور تا سوم شهریور 99 از ساعت 21 تا 5 صبح روز بعد به مدت 2 شب به دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل در کیلومتر 95، راستا مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.

3 آزادراه پرتردد کشور در شبانه روز گذشته

محرابی نیا شرح داد: در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران، آزادراه قزوین-کرج و آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده های کشور بود.

انسداد جاده شمشک-دیزین

وی اضافه کرد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور خرم آباد - پلدختر و محور شهداد - نهبندان به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.3 درصد

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد تعداد 2249 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.9 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1207

به "باران در کندوان و ترافیک در آزادراه قزوین-تهران، محور هراز از ساعت 21 امشب مسدود می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باران در کندوان و ترافیک در آزادراه قزوین-تهران، محور هراز از ساعت 21 امشب مسدود می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید