استقبال از مهر 1400 در شهر زیرزمینی

به گزارش مجله اندیشه، تهران (پانا) - نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تقویت حداکثری ناوگان متروی تهران و حومه برای استقبال از مهر جهت خدمات رسانی حداکثری به شهروندان در نیمه دوم سال 1400 با توجه به احتمال بازگشایی مراکز آموزشی اطلاع داد.

استقبال از مهر 1400 در شهر زیرزمینی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، علی عبداله پور با اشاره به اینکه در صورت بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی در نیمه دوم امسال با افزایش سفرهای درون شهری رو برو خواهیم شد گفت: افزایش ظرفیت خدمات رسانی در نیمه دوم سال در بخش حمل و نقل عمومی سال هاست که مورد توجه بوده اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی، این موضوع بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

وی توضیح داد: به همین دلیل برنامه ریزی حرکت قطارهای در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه براساس اندازه مسافر ورودی در ساعات مختلف و پایش دوره ای و مستمرآمار فوق انجام می پذیرد. ضمن اینکه در این برنامه ریزی شرایط دوره کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی بین مسافران هم در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

عبداله پور گفت: نظافت سالن، سکوها، شستشوی جایگاه سکوها، پله های برقی، گیت ها، ورودی ها، نمادهای آرم مکعبی مترو در ورودی ایستگاه ها، تابلوهای نام ایستگاه ها و برطرف نواقص احتمالی از جمله روشنایی تمامی نقاط ایستگاه، محوطه ها، آراستگی فضای سبز و اهتمام در افزایش گل و گیاه محوطه ها و حصول اطمینان از عملکرد تمامی تجهیزات و امکانات ایستگاه ها بخش دیگری از کارهای اجرا شده برای استقبال از مهر می باشد.

وی اعلام نمود: بازدید از کپسول های آتش نشانی موجود درایستگاه ها و قطارها، شستشوی محفظه کپسول آتش نشانی و سیستم های خشک آتش نشانی تونل و هواکش های میان تونلی و بعلاوه با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا درایام به جامانده از امسال عملیات ضد عفونی و شستشوی ایستگاه ها و قطارها برای حفظ سلامت مسافران و پرسنل ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: andishemag.ir شناسه مطلب: 1833

به "استقبال از مهر 1400 در شهر زیرزمینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال از مهر 1400 در شهر زیرزمینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید